Czas budowy domu

Wielu z nas zastanawia się ile tak naprawdę może trwać budowa domu. Z reguły nie ma ściśle określonych reguł w tym wypadku, jednak zwykle domy murowane stawiane są nawet w przeciągu jednego miesiąca do nawet kilku lat. Wszystko jest zależne od tego kto bierze się za pracę i o jaki rodzaj domu chodzi.

Niestety, jak większość ludzi na świecie jesteśmy niecierpliwi, a warto pamiętać że od chwili wybudowania domu nie można się jeszcze do niego wprowadzić – dotyczy domów tradycyjnych, murowanych. Istnieje jednak dobra alternatywa dla każdego zniecierpliwionego domownika. Co to takiego?

rekreacyjne-domy-drewniane

To domy szkieletowe. Budowa tego rodzaju domów opiera się całkowicie na drewnie. W gruncie rzeczy sama budowa może być krótsza, niż ma to miejsce w wypadku tradycyjnej technologii. W rezultacie zatrudniając fachową i doświadczoną ekipę możemy cieszyć się z domu już po kilku dniach od rozpoczęcia budowy – często do miesiąca czasu domownicy się już wprowadzają. Z chwilą zakończenia budowy można się od razu wprowadzać.

Niektórzy zastanawiają się jednak co z kwestią ochrony przeciwpożarowej – przecież mamy do czynienia z żywym drewnem? Obecna technologia i wykorzystane środki zapewniają dostateczną ochronę przeciwogniową i w znacznym stopniu minimalizują ryzyko powstania pożaru. Kwestię bezpieczeństwa mamy więc chyba za sobą. Jeżeli więc podobnie jak inni nie możemy doczekać się własnego domu, być może warto skorzystać z tego rodzaju alternatywy?

Reklamy

Napisz swoją opinię

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s